fbpx
Blog

Zaczynamy z Pasją Wychowywania

Witajcie! Dziś jest ten dzień, w któym mówimy: zaczynamy! Zapytacie co zaczynamy? Zaczynamy realizować swoje postanowienia noworoczne, a także swoje marzenia i pragnienia. Zaczynamy z Pasją Wychowywania!

Zawsze chcieliśmy stworzyć przestrzeń, kanał wideo, stronę internetową, miejsce, gdzie rodzina będzie najważniejsza, a my będziemy się dzielić naszym doświadczeniem. Chcemy dzielić się w Wami tym, czego przez ten czas nauczyło nas życie. Życie jako rodzic piątki dzieci, a zaufajcie nam jest to naprawdę porządna szkoła!

Jako małżonkowie od niemal dziewięciu lat i rodzice piątki dzieci, codziennie stajemy przed różnymi wyzwaniami, sprawami, dylematami z którymi musimy się mierzyć. Dlatego chcemy tym wszystkim podzielić się z Wami i z tymi wszystkimi, którzy będą chcieli nas słuchać.

Po co to robimy?

Często znajomi, pytają nas o wychowanie i zadają te same pytania:

  • jak to robicie?
  • jak to wam wychodzi?
  • czy da się to wszystko jakoś ze sobą połączyć?

Odpowiadamy im: oczywiście! Dodając, że przecież my jesteśmy normalną, zwykłą, jedną z tysięcy innych, rodziną. Skoro udaje to się nam, to na pewno i Wam się uda!. My wyróżniamy się jedynie naszą pasją. Pasją do małżeństwa, pasją do dzieci, Pasją Wychowywania. Znaczy to dla nas tyle, że to co robimy, sprawia nam nie tylko radość, ale czujemy, że jest to nasza misja i powołanie. Coś co chcemy robić i co niesamowicie nas cieszy. i wym wszystkim chcemy się z Wami podzielić.

Żeby nie ponawiać odpowiedzi na wielokrotnie zadawane nam te same pytania, zarchiwizujemy to w postaci wideo, bloga, Facebooka lub innych źródeł. Tak żebyście mogli łatwo do tego dotrzeć, przeczytać, podać dalej i podzielić się z innymi. Jeszcze nie wiemy tego, kto będzie chciał nas oglądać, ale wiemy na pewno, że nam sprawi ogromną frajdę nagrywanie dla Was materiałów.

Zaczynamy więc z Pasją!

Zaczynamy z Pasją

Tak więc zaczynamy, postawiliśmy pierwszy krok i dalej będziemy dążyć do celu. Tapisaliśmy tekst, ustawiliśmy aparat, siedzimy na naszej wygodnej kanapie z kubkami pełnymi herbaty w rekach i wciskamy REC na kamerze! Nagrywamy! Zachęcamy Was wszystkich do subskrypcji, lajków i komentarzy. Wy nie przegapicie kolejnych materiałów, a nas to zmotywuje do dajeszego tworzenia treści. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia. Trzymajcie się ciepło! A my zaczynamy z Pasją Wychowywania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *